آیا دزدگیر برای اطمینان بیشتر به امنیت خودرو کمک میکند؟

دزدگیر برای اطمینان بیشتر

گاهی مواقع از گوشه و کنار میشنویم برخی از خودروهای لوکس هم با امنیت بالا مورد سرقت قرار گرفته است

آیا دزدگیر میتواند به امنیت بیشتر خودروی شما کمک کند؟

محافظت از ماشین شما

تمام افرادی که قصد خرید ماشین را دارند، دغدغه خرید بهترین دزدگیر ماشین با امنیت بالا را نیز در سر می پرورانند. نداشتن اطلاعات کافی در مورد خرید بهترین دزدگیر ماشین ممکن است باعث شود تا محصولی که خریداری کرده اید، پس از مدت کمی دچار آسیب و خرابی شود و مشکلات زیادی را برای شما ایجاد نماید. بهترین دزدگیر ماشین هایی که در بازار موجود هستند، شاید در نگاه اول و از نظر ظاهری بسیار متفاوت باشند اما هدف تمام آن ها یکی و آن هم محافظت از ماشین شماست.

امروزه متداول ترین روش جلوگیری از سرقت خودرو استفاده از دزدگیر خودرو  یا ردیاب است.پیشرفت تکنولوژی باعث تولید انواع مختلفی از دزدگیرهای خودرو با امکانات مختلف شده است.اگر قصد خرید دزدگیر ماشین می توانید متناسب با بودجه خود دزدگیر متناسبی را انتخاب کنید. کارکرد اصلی دزدگیر صدای آزیر بلند آن برای ممانعت از سرقت می باشد.ولی این آژیر فقط باعث ترساندن می شود.بسیاری از سارقان به راحتی صدای دزدگیر را غیرفعال می کنند.این خود مشکل بزرگی در دزدگیر های ماشین است.

ساده ترین نوع دزدگیر اتومبیل قابلیت باز وبسته کردن قفل خودرو از راه دور وبلند شدن آژِیر هشدار هنگام از شدن درب و ضربه به خودرو را دارد.بعضی از انواع دزدگیر های ساده قابلیت باز شدن صندوق عقب ماشین را دارند.برای راه اندازی این قابلیت مدار مجزایی نیاز است که هزینه ای مازاد باید صرف آن کنید.یکی از روش های جدید سارقان زمانی که خودرو پارک می شود سیگنال ارسالی به خودرو را دریافت می کنند و روی دستگاهی دیگر می فرستد.به راحتی می تواند خودرو را سرقت کند.

اگر اشنایی با سیم کشی خودرو و برق آن ندارید خودتان به نصب دزدگیر اقدام نکنید و این کار را به تکنسین متخصص بسپارید.

 

دزدگیرهای استیل میت پیشنهاد فروشگاه ولی عصر میباشد. به دو دلیل:

  • پشتیبانی و نصب محصولات توسط نصابان حرفه ای مجرب و متعهد در سطح کشور
  • تضمین کیفیت دزدگیر توسط فروشگاه ولی عصر